Kontakt | Kde nás najdete | Otevírací dobaVšeobecné obchodní podmínky


Hlavním prodejním sortimentem jsou pekařské a těstárenské mouky vyráběné v místním mlýně s dlouholetou tradicí.

V naší příjemně zařízené prodejně Vám dále můžeme nabídnout široký sortiment kvalitních pekařských, bezlepkových a krmných produktů.

Při výběru nových produktů dbáme na kvalitu a čerstvost, tak abychom co nejlépe uspokojili nároky našich zákazníků.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, budeme se těšit na Vaši návštěvu!

 Prodejna ve mlýně ve Veselí nad Lužnicí

4 Responses

 1. mibaji

  Dobrý den, jsem velmi mile překvapena rychlostí vybavení mé první objednávky u Vás. dorazila v pořádku a perfektně zabalena. Mouka na chleba super, polohrubá na knedlíky vynikající, koření voňavé. A kakao? Tak to nemá chybu, s manželem jsme si udělali oblíbenou krupicovou kaši. Výtečná vůně i chuť, přesně tak chutnalo holandské kakao před 50 lety v plechovce. Musíme Vám vyseknout velkou poklonu. Jsme rádi, že jsme Vás objevili. Děkujeme moc a přejeme mnoho dalších spokojených zákazníků. Prokopovi Jirkov

 2. emhameli

  Jsem velmi spokojená s nákupem. Zásilka dorazila rychle, vše bylo přepečlivě zabaleno, nic se nevysypalo. Mouka je kvalitní, hned jsem zadělala na chleba. Doručení PPL také na výbornou – velmi příjemný, zdvořilý řidič. Cenově mouka vychází i s příplatkem za dopravu stále o dost levněji než v běžných obchodech, kde jsem ji kupovala dosud. Budu objednávat pravidelně, jinde už mouku nekoupím.

 3. Prodejna ve mlýně
  Prodejna ve mlýně

  pokud máte na mysli pšeničné klíčky krmné ty se v současné době nedaří vyrobit v potřebné kvalitě, proto mi je ze mlýna nedávají. Pšeničné klíčky jedlé v současné době jsou skladem od dodavatele Druid.

  Hezký den

 4. Pavel Krajčovič

  Jsen nanejvýš spokojený, nicméně jsem se chtěl zeptat, nepřemýšlíte o zařazení obilných klíčků do prodeje? Krajčovič

Zanechte komentář